Donice prostokątne

Donice prostokątne do ogrodu, na taras czy do salonu do świetna ozdoba każdej przestrzeni. W naszej ofercie znajdują się donice prostokątne wykonane z różnych materiałów: cortenu, polietylenu czy włókna szklanego. Bardzo często donice prostokątne mają nie tylko charakter ozdobny, ale służą za tworzenie ścianek odgradzających np. na taras. Łącząc kilka sztuk ze sobą, otrzymamy ścianę chroniącą od sąsiadów lub ruchu ulicznego. 

Ścianki odgradzające sprawdzą się również w biurach, gdzie często wykorzystywane są, aby podzielić pomieszczenie na sekcje. Donice prostokątne w tej roli będą dodatkowo unikatową ozdobą, która wprowadzi trochę zieleni do pomieszczenia. Efekt relaksu i ukojenia gwarantowany!

Donice prostokątne

Donica drewniana Z PÓŁKĄ| 65x65 cm Donica drewniana Z PÓŁKĄ| 65x65 cm
Producent: NO
Cena:

499,00 zł

szt.
zobacz więcej

Donice prostokątne - materiały i wielkość

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór materiałów, który determinuje funkcjonalność donic. Donice prostokątne z cortenu idealnie sprawdzą się na zewnątrz, ponieważ dzięki działaniu warunkom atmosferycznym nabierają one unikalnego charakteru - pokrywają się rdzą. Świetnie sprawdzą się również w przestrzeniach miejskich np. parkach, przy ulicach. Donice z polietylenu będą dobrym rozwiązaniem zarówno do wnętrz, jak i na ogród. Tak samo donice z włókna szklanego, które cechuje niezwykłą odporność na uszkodzenia.

Donice prostokątne dostępne są również w różnych wysokościach i szerokościach, jak również mogą zostać zaprojektowane na indywidualne zamówienie. Takie rozwiązanie będzie idealne dla osób, które cenią sobie unikatowe rozwiązania oraz dla firm, które chcą wyróżnić się pośród konkurencji.

Donice prostokątne - jakie rośliny wybrać?

Tutaj mamy pełną dowolność, ponieważ donice tego typu nie stanowią ograniczeń. W dłuższych donicach możemy również posadzić obok siebie rośliny różnego typu, co pozwoli stworzyć ciekawe aranżacje. 

Donice prostokątne dla biur, restauracji, hoteli

Donice prostokątne sprawdzą się również w biurach, restauracjach czy hotelach, ponieważ połączone ze sobą pełnią również funkcję odgradzającą. W restauracjach można tworzyć dzięki nim klimatyczne ogródki zewnętrzne, które będą odseparowane od ulicy. Zagwarantuje to atmosferę prywatności oraz relaksu. W biurach również możemy zastąpić nimi standardowe ścianki odgradzające, dzięki czemu przy okazji wniesiemy trochę natury do pomieszczenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl