Duże donice na taras i balkon

Duże donice na taras i balkon spełniają różne funkcje. Główną jest eksponowanie, przechowywanie i ochrona roślin, jednak mogą one również pełnić funkcję dekoracyjną oraz separacyjną. Na tarasie bardzo często chcemy odgrodzić się od ruchliwej ulicy lub sąsiadów i z pomocą przychodzą nam donice tarasowe. Stworzą klimat intymności, który pomoże zrelaksować się po ciężkim dniu.

Duże donice na taras (balkon)

Donica wisząca 58 cm antracytowa Donica wisząca 58 cm antracytowa
Producent: NO
Cena:

49,00 zł

szt.
zobacz więcej
Donica biała Heos 40 cm Donica biała Heos 40 cm
Producent: NO
Cena:

49,00 zł

szt.
zobacz więcej
Donica antracytowa Heos 40 cm Donica antracytowa Heos 40 cm
Producent: NO
Cena:

49,00 zł

szt.
zobacz więcej
Donica biała Heos 39 cm Donica biała Heos 39 cm
Producent: NO
Cena:

54,90 zł

szt.
zobacz więcej
Donica antracytowa wysoka 44 cm Heos Donica antracytowa wysoka 44 cm Heos
Producent: NO
Cena:

69,00 zł

szt.
zobacz więcej
Donica biała Heos 44 cm Donica biała Heos 44 cm
Producent: NO
Cena:

69,00 zł

szt.
zobacz więcej
Donica biała Heos 39/47 cm Donica biała Heos 39/47 cm
Producent: NO
Cena:

79,00 zł

zobacz więcej
Donica wysoka 57 cm beton Tubus Donica wysoka 57 cm beton Tubus
Producent: NO
Cena:

85,00 zł

szt.
zobacz więcej
Donica wysoka 57 cm corten Tubus Donica wysoka 57 cm corten Tubus
Producent: NO
Cena:

85,00 zł

szt.
zobacz więcej

Duże donice na taras - szeroki wybór

W naszym sklepie Planters znajduje się szeroki wybór dużych donic na taras w różnorodnych rozmiarach, kolorach oraz kształtach. Dużą popularnością cieszą się duże donice prostokątne, które można łączyć ze sobą i tworzyć ścianki odgradzające. Donice znajdą zastosowanie zarówno na zewnątrz, jak i w różnych pomieszczeniach np. w salonie lub w biurze.

Często zastanawiając się jak dodać trochę koloru na tarasie lub balkonie wybieramy kolorowe duże donice na taras, które nie tylko pięknie wyeksponują roślinę, lecz również stanowią świetną dekorację przestrzeni. Wybierając odpowiedni materiał, donice mogą być przechowywane przez cały rok, również gdy temperatury spadają poniżej zera.

Duże donice na taras i balkon - czy materiał jest istotny?

Materiał donic jest bardzo istotny, ponieważ wpływa na trwałość i możliwość przechowywania. Na taras najczęściej wybieranym materiałem jest polietylen, ceramika lub imitacje betonu. Coraz większa wagę przykłada się do lekkości donic - ma to duży wpływ szczególnie na balkonach, gdzie obciążenie nie może być zbyt duże ze względu na możliwość uszkodzenia konstrukcji. Warunek ten spełnia włókno szklane, które jest niezwykle lekkie, odporne na warunki atmosferyczne oraz trwałe. 

Na taras o większych wymiarach możemy wybrać duże donice betonowe lub drewniane, które pozwolą nam na piękne wyeksponowanie nawet dużych roślin.

Duże donice na taras dla firm

Bardzo często donice tarasowe są użytkowane w restauracjach np. w ogródkach zewnętrznych. Będą nie tylko świetną dekoracją przestrzeni, ale również dodadzą klimatu i uprzyjemnią czas spędzony w restauracji. Donice powinny być trwałe i odporne na uszkodzenia zewnętrzne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl